2019 Baseball (Early-Registration) Results


Wednesday, April 24, 2019 @ 6:15pm
Final
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 10
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 2
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:15pm
Final
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 5
Travis Walker-Mariners (AAA Major) 8
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 15
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 4
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:15pm
Final
Loren Olson-Blue Wahoos (Double A) 10
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 7
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Shepherd-Indians (Single A) 18
Wayne Russell-Mariners (Single A) 8
 
Wednesday, April 24, 2019 @ 6:15pm
Final
Shane Allen-Sky Sox (AAA Minor) 6
Marshall Italiano-Mudhens (AAA Minor) 12
 
Tuesday, April 23, 2019 @ 6:15pm
Final
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 13
Mike Corkish-Mets (Babe Ruth) 10
 
Tuesday, April 23, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Szekeres-Cubs (Babe Ruth) 3
Sam Carlson-Reds (Babe Ruth) 9
 
Tuesday, April 23, 2019 @ 6:15pm
Final
Mike Schumacher-Dodgers (AAA Major) 15
Scott Burnham-Red Sox (AAA Major) 10
 
Tuesday, April 23, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Randall-Rainiers (AAA Minor) 5
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 6
 
Tuesday, April 23, 2019 @ 6:15pm
Final
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 5
Simon Mahler-Thunder (Double A) 3
 
Tuesday, April 23, 2019 @ 6:15pm
Final
Evan Goldberg-Yardgoats (Double A) 3
Loren Olson-Blue Wahoos (Double A) 11
 
Tuesday, April 23, 2019 @ 6:15pm
Final
Jared Papa-Giants (Single A) 3
Chris Wright-Yankees (Single A) 18
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 20
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 8
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Shay-Corn Huskers (Prep Minor) 6
Jason Evans-Jayhawks (Prep Minor) 4
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Erik Hansen-Angels (AAA Major) 1
Rick Gray-Astros (AAA Major) 3
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Anthony McReynolds-Lookouts (Double A) 8
Simon Mahler-Thunder (Double A) 6
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 4
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 17
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 11
Ben Longcor-Bulls (AAA Minor) 2
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Shepherd-Indians (Single A) 8
Don Hill-Twins (Single A) 11
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Tobias-Hooks (Double A) 9
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 5
 
Saturday, April 20, 2019 @ 3:00pm
Final
Rick Gray-Astros (AAA Major) 3
Erik Hansen-Angels (AAA Major) 1
 
Saturday, April 20, 2019 @ 3:00pm
Final
Rick Gray-Astros (AAA Major) 3
    Angels- Hanson 1
 
Saturday, April 20, 2019 @ 2:30pm
Final
Josh Smith-Tarheels (Prep Minor) 8
Ryan Fitzgerald-Wolverines (Prep Minor) 4
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:30pm
Final
Wayne Russell-Mariners (Single A) 22
Bob Davis-WhiteSox (Single A) 9
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:30pm
Final
Kevin Stoker-Hawks (Single A) 10
Derek Anderson-Reds (Single A) 7
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:30pm
Final
Brock Wolff-Cowboys (Prep Minor) 3
Aaron Shay-Corn Huskers (Prep Minor) 12
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:30pm
Final
Ryan Wilkie-Red Sox (Single A) 3
Drew Ebright-Astros (Single A) 13
 
Saturday, April 20, 2019 @ 12:00pm
Final
Kuna- Pirates (Babe Ruth) 2
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 14
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:30am
Final
Derek Wilson-Crimson Tide (Prep Minor) 13
Aaron Kowal-Hawks (Prep Minor) 2
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:30am
Final
Tyler Pace-Yellow Jackets (Prep Minor) 8
Thomas Sallaway-Sun Devils (Prep Minor) 12
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:30am
Final
Andy Curnutt-Rivercats (AAA Minor) 4
Ron Randall-Rainiers (AAA Minor) 5
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:30am
Final
Don Hill-Twins (Single A) 3
Chris Wright-Yankees (Single A) 13
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:30am
Final
Aaron Harrigfeld-Grizzlies (AAA Minor) 6
Marshall Italiano-Mudhens (AAA Minor) 10
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:00am
Final
Kuna - Cubs (Babe Ruth) 6
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 11
 
Saturday, April 20, 2019 @ 10:00am
Final
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 9
Josh Szekeres-Cubs (Babe Ruth) 4
 
Saturday, April 20, 2019 @ 8:30am
Final
Jake Hines-Storm Chasers (AAA Minor) 11
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 5
 
Saturday, April 20, 2019 @ 8:30am
Final
Evan Goldberg-Yardgoats (Double A) 9
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 14
 
Saturday, April 20, 2019 @ 8:30am
Final
Cory Rodriguez-Drillers (Double A) 11
Bruce Sandoval-Smokies (Double A) 3
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 15
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 3
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Ryan Fitzgerald-Wolverines (Prep Minor) 5
Brock Wolff-Cowboys (Prep Minor) 7
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Tobias-Hooks (Double A) 1
Simon Mahler-Thunder (Double A) 2
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Jason Evans-Jayhawks (Prep Minor) 1
Nick Alger-Volunteers (Prep Minor) 1
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Rick Wilkison-Wildcats (Prep Minor) 1
Josh Smith-Tarheels (Prep Minor) 6
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 17
Ryan Spear-Tigers (Babe Ruth) 7
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 2
Shane Allen-Sky Sox (AAA Minor) 10
 
Friday, April 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Ben Longcor-Bulls (AAA Minor) 6
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 9
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Sam Carlson-Reds (Babe Ruth) 10
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 5
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Marshall Italiano-Mudhens (AAA Minor) 9
Jake Hines-Storm Chasers (AAA Minor) 6
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Justin Ellett-Cardinals (Single A) 12
Jared Papa-Giants (Single A) 5
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 12
Mike Schumacher-Dodgers (AAA Major) 11
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 10
Mike Corkish-Mets (Babe Ruth) 1
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Kowal-Hawks (Prep Minor) 15
Tavita Jenkins-Razorbacks (Prep Minor) 2
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 16
Anthony McReynolds-Lookouts (Double A) 1
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Shepherd-Indians (Single A) 12
Creighton Fuss-Tigers (Single A) 18
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 6
Loren Olson-Blue Wahoos (Double A) 7
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Bruce Sandoval-Smokies (Double A) 5
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 6
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Wayne Russell-Mariners (Single A) 7
Don Hill-Twins (Single A) 6
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Rick Gray-Astros (AAA Major) 0
Travis Walker-Mariners (AAA Major) 2
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Ryan Wilkie-Red Sox (Single A) 9
Derek Anderson-Reds (Single A) 4
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Randall-Rainiers (AAA Minor) 6
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 8
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 4
Ryan Spear-Tigers (Babe Ruth) 7
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Holly Ripley-Irish (Prep Minor) 11
Nate St. Amant-Tigers (Prep Minor) 6
 
Wednesday, April 17, 2019 @ 6:15pm
Final
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 15
Mike Corkish-Mets (Babe Ruth) 16
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:15pm
Final
Erik Hansen-Angels (AAA Major) 0
Scott Burnham-Red Sox (AAA Major) 10
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:15pm
Final
Andy Curnutt-Rivercats (AAA Minor) 16
Ben Longcor-Bulls (AAA Minor) 2
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:15pm
Final
Kevin Stoker-Hawks (Single A) 18
Justin Ellett-Cardinals (Single A) 9
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:15pm
Final
Cory Rodriguez-Drillers (Double A) 4
Simon Mahler-Thunder (Double A) 5
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Harrigfeld-Grizzlies (AAA Minor) 0
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 15
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:15pm
Final
Drew Ebright-Astros (Single A) 8
Bob Davis-WhiteSox (Single A) 9
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
Travis Walker-Mariners (AAA Major) 11
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 2
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
Ryan Wilkie-Red Sox (Single A) 4
Chris Wright-Yankees (Single A) 12
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
Evan Goldberg-Yardgoats (Double A) 0
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 10
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Shay-Corn Huskers (Prep Minor) 3
Derek Wilson-Crimson Tide (Prep Minor) 7
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 1
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 2
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
Anthony McReynolds-Lookouts (Double A) 5
Josh Tobias-Hooks (Double A) 6
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
Mike Schumacher-Dodgers (AAA Major) 7
Rick Gray-Astros (AAA Major) 8
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:30pm
Final
Holly Ripley-Irish (Prep Minor) 3
Aaron Shay-Corn Huskers (Prep Minor) 10
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:30pm
Final
Josh Smith-Tarheels (Prep Minor) 20
Thomas Sallaway-Sun Devils (Prep Minor) 17
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:30pm
Final
Jason Evans-Jayhawks (Prep Minor) 15
Ryan Fitzgerald-Wolverines (Prep Minor) 15
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:30pm
Final
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 6
Jake Hines-Storm Chasers (AAA Minor) 7
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
Kuna - Cubs (Babe Ruth) 0
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 12
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
Kuna- Dodgers (Babe Ruth) 7
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 7
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
Kevin Stoker-Hawks (Single A) 8
Chris Wright-Yankees (Single A) 13
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
Aaron Harrigfeld-Grizzlies (AAA Minor) 0
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 14
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
Aaron Kowal-Hawks (Prep Minor) 4
Brock Wolff-Cowboys (Prep Minor) 3
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
Nick Alger-Volunteers (Prep Minor) 0
Nate St. Amant-Tigers (Prep Minor) 2
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
Shane Allen-Sky Sox (AAA Minor) 17
Ben Longcor-Bulls (AAA Minor) 4
 
Saturday, April 13, 2019 @ 8:30am
Final
Andy Curnutt-Rivercats (AAA Minor) 2
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 0
 
Saturday, April 13, 2019 @ 8:30am
Final
Cory Rodriguez-Drillers (Double A) 2
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 12
 
Saturday, April 13, 2019 @ 8:30am
Final
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 11
Anthony McReynolds-Lookouts (Double A) 11
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Wayne Russell-Mariners (Single A) 8
Creighton Fuss-Tigers (Single A) 16
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 16
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 7
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Simon Mahler-Thunder (Double A) 6
Loren Olson-Blue Wahoos (Double A) 5
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Jake Hines-Storm Chasers (AAA Minor) 7
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 5
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 16
Sam Carlson-Reds (Babe Ruth) 6
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Randall-Rainiers (AAA Minor) 1
Marshall Italiano-Mudhens (AAA Minor) 16
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Tyler Pace-Yellow Jackets (Prep Minor) 7
Josh Smith-Tarheels (Prep Minor) 11
 
Friday, April 12, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Shepherd-Indians (Single A) 10
Jared Papa-Giants (Single A) 5
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 3
Scott Burnham-Red Sox (AAA Major) 5
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 8
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 3
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Bruce Sandoval-Smokies (Double A) 4
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 19
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 8
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 1
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Ryan Wilkie-Red Sox (Single A) 11
Justin Ellett-Cardinals (Single A) 6
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Derek Anderson-Reds (Single A) 5
Drew Ebright-Astros (Single A) 18
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Szekeres-Cubs (Babe Ruth) 2
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 10
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:15pm
Final
Bob Davis-WhiteSox (Single A) 9
Don Hill-Twins (Single A) 9
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 8
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 6
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Harrigfeld-Grizzlies (AAA Minor) 2
Shane Allen-Sky Sox (AAA Minor) 8
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 10
Mike Corkish-Mets (Babe Ruth) 8
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
Travis Walker-Mariners (AAA Major) 6
Erik Hansen-Angels (AAA Major) 3
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
Derek Wilson-Crimson Tide (Prep Minor) 24
Nick Alger-Volunteers (Prep Minor) 0
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
Cory Rodriguez-Drillers (Double A) 3
Josh Tobias-Hooks (Double A) 2
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Shepherd-Indians (Single A) 6
Kevin Stoker-Hawks (Single A) 8
 
Wednesday, April 10, 2019 @ 6:15pm
Final
Wayne Russell-Mariners (Single A) 5
Jared Papa-Giants (Single A) 8
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:15pm
Final
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 13
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 4
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:15pm
Final
Creighton Fuss-Tigers (Single A) 10
Don Hill-Twins (Single A) 0
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:15pm
Final
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 7
Marshall Italiano-Mudhens (AAA Minor) 5
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:15pm
Final
Scott Burnham-Red Sox (AAA Major) 11
Rick Gray-Astros (AAA Major) 4
 
Tuesday, April 9, 2019 @ 6:15pm
Final
Simon Mahler-Thunder (Double A) 13
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 5:30pm
Final
Mike Schumacher-Dodgers (AAA Major) 3
Erik Hansen-Angels (AAA Major) 6
 
Saturday, April 6, 2019 @ 2:30pm
Final
Jason Evans-Jayhawks (Prep Minor) 7
Thomas Sallaway-Sun Devils (Prep Minor) 7
 
Saturday, April 6, 2019 @ 2:30pm
Final
Holly Ripley-Irish (Prep Minor) 6
Tavita Jenkins-Razorbacks (Prep Minor) 0
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:30pm
Final
Derek Wilson-Crimson Tide (Prep Minor) 15
Ryan Fitzgerald-Wolverines (Prep Minor) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:30pm
Final
Wayne Russell-Mariners (Single A) 8
Kevin Stoker-Hawks (Single A) 4
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:30pm
Final
Bruce Sandoval-Smokies (Double A) 7
Loren Olson-Blue Wahoos (Double A) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:30pm
Final
Nate St. Amant-Tigers (Prep Minor) 0
Josh Smith-Tarheels (Prep Minor) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
Ben Longcor-Bulls (AAA Minor) 5
Andy Curnutt-Rivercats (AAA Minor) 11
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
Ryan Wilkie-Red Sox (Single A) 5
Ron Shepherd-Indians (Single A) 18
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
Aaron Shay-Corn Huskers (Prep Minor) 10
Aaron Kowal-Hawks (Prep Minor) 4
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 2
Ron Randall-Rainiers (AAA Minor) 12
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:00am
Final
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 6
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 8:30am
Final
Marshall Italiano-Mudhens (AAA Minor) 11
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 8:30am
Final
Drew Ebright-Astros (Single A) 6
Justin Ellett-Cardinals (Single A) 16
 
Saturday, April 6, 2019 @ 8:30am
Final
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 5
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 16
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:15pm
Final
Chris Wright-Yankees (Single A) 25
Derek Anderson-Reds (Single A) 6
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:15pm
Final
Ryan Spear-Tigers (Babe Ruth) 8
Mike Corkish-Mets (Babe Ruth) 6
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:15pm
Final
Tavita Jenkins-Razorbacks (Prep Minor) 5
Jason Evans-Jayhawks (Prep Minor) 5
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Harrigfeld-Grizzlies (AAA Minor) 8
Ben Longcor-Bulls (AAA Minor) 2
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:15pm
Final
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 6
Andy Curnutt-Rivercats (AAA Minor) 9
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:15pm
Final
Brock Wolff-Cowboys (Prep Minor) 50
Rick Wilkison-Wildcats (Prep Minor) 50
 
Friday, April 5, 2019 @ 6:15pm
Final
Anthony McReynolds-Lookouts (Double A) 4
Cory Rodriguez-Drillers (Double A) 5
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 7
Josh Tobias-Hooks (Double A) 4
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 4
Simon Mahler-Thunder (Double A) 1
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Don Hill-Twins (Single A) 8
Jared Papa-Giants (Single A) 3
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 2
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 10
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Sam Carlson-Reds (Babe Ruth) 12
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 11
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Shane Allen-Sky Sox (AAA Minor) 8
Aaron Harrigfeld-Grizzlies (AAA Minor) 8
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Bob Davis-WhiteSox (Single A) 6
Creighton Fuss-Tigers (Single A) 20
 
Thursday, April 4, 2019 @ 6:15pm
Final
Erik Hansen-Angels (AAA Major) 2
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 9
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 7
Evan Goldberg-Yardgoats (Double A) 8
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Loren Olson-Blue Wahoos (Double A) 8
Cory Rodriguez-Drillers (Double A) 9
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Sam Carlson-Reds (Babe Ruth) 7
Ryan Spear-Tigers (Babe Ruth) 8
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 8
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 9
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Josh Szekeres-Cubs (Babe Ruth) 5
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 6
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Shay-Corn Huskers (Prep Minor) 14
Nick Alger-Volunteers (Prep Minor) 2
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Wayne Russell-Mariners (Single A) 13
Ryan Wilkie-Red Sox (Single A) 11
 
Wednesday, April 3, 2019 @ 6:15pm
Final
Drew Ebright-Astros (Single A) 3
Ron Shepherd-Indians (Single A) 7
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:15pm
Final
Derek Anderson-Reds (Single A) 9
Justin Ellett-Cardinals (Single A) 13
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:15pm
Final
Scott Burnham-Red Sox (AAA Major) 3
Mike Schumacher-Dodgers (AAA Major) 4
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:15pm
Final
Bruce Sandoval-Smokies (Double A) 6
Anthony McReynolds-Lookouts (Double A) 4
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:15pm
Final
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 7
Josh Szekeres-Cubs (Babe Ruth) 2
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:15pm
Final
Rick Gray-Astros (AAA Major) 6
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 7
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 6:15pm
Final
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 4
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 4
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Andy Curnutt-Rivercats (AAA Minor) 9
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 8
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 3
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 13
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Mike Corkish-Mets (Babe Ruth) 7
Josh Szekeres-Cubs (Babe Ruth) 9
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Creighton Fuss-Tigers (Single A) 13
Jared Papa-Giants (Single A) 4
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Ron Randall-Rainiers (AAA Minor) 8
Shane Allen-Sky Sox (AAA Minor) 6
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Thomas Porter-Sea Dogs (Double A) 13
Josh Tobias-Hooks (Double A) 1
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Aaron Kowal-Hawks (Prep Minor) 4
Nate St. Amant-Tigers (Prep Minor) 3
 
Monday, April 1, 2019 @ 6:15pm
Final
Simon Mahler-Thunder (Double A) 11
Evan Goldberg-Yardgoats (Double A) 2
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:15pm
Final
Don Hill-Twins (Single A) 18
Ryan Wilkie-Red Sox (Single A) 0
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:15pm
Final
Drew Ebright-Astros (Single A) 4
Wayne Russell-Mariners (Single A) 9
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:00pm
Final
Travis Walker-Mariners (AAA Major) 12
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 2
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:00pm
Final
Marshall Italiano-Mudhens (AAA Minor) 9
Andy Curnutt-Rivercats (AAA Minor) 7
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:00pm
Final
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 4
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 15
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:00pm
Final
Ryan Stowe-Rough Riders (Double A) 2
Cory Rodriguez-Drillers (Double A) 7
 
Wednesday, March 20, 2019 @ 6:15pm
Final
Derek Anderson-Reds (Single A) 1
Ron Shepherd-Indians (Single A) 14
 
Wednesday, March 20, 2019 @ 6:00pm
Final
Jake Hines-Storm Chasers (AAA Minor) 9
Aaron Harrigfeld-Grizzlies (AAA Minor) 7
 
Wednesday, March 20, 2019 @ 6:00pm
Final
Nate Davis-Bay Bears (Double A) 5
Bruce Sandoval-Smokies (Double A) 3
 
Wednesday, March 20, 2019 @ 6:00pm
Final
Ryan Spear-Tigers (Babe Ruth) 4
Josh Hobson-Braves (Babe Ruth) 19
 
Wednesday, March 20, 2019 @ 6:00pm
Final
Sam Carlson-Reds (Babe Ruth) 10
Josh Szekeres-Cubs (Babe Ruth) 6
 
Wednesday, March 20, 2019 @ 6:00pm
Final
Scott Burnham-Red Sox (AAA Major) 6
Mike Schumacher-Dodgers (AAA Major) 7
 
Tuesday, March 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Bob Davis-WhiteSox (Single A) 1
Jared Papa-Giants (Single A) 7
 
Tuesday, March 19, 2019 @ 6:15pm
Final
Creighton Fuss-Tigers (Single A) 14
Kevin Stoker-Hawks (Single A) 4
 
Tuesday, March 19, 2019 @ 6:00pm
Final
Matt Moorhouse-Orioles (Babe Ruth) 11
Jeff McDonough-White Sox (Babe Ruth) 8
 
Tuesday, March 19, 2019 @ 6:00pm
Final
Gary Forkner-Tides (AAA Minor) 23
Ben Longcor-Bulls (AAA Minor) 1
 
Tuesday, March 19, 2019 @ 6:00pm
Final
Brian Hill-Red Wings (AAA Minor) 4
Scott Monk-Knights (AAA Minor) 4
 
Tuesday, March 19, 2019 @ 6:00pm
Final
Rick Gray-Astros (AAA Major) 5
Erik Hansen-Angels (AAA Major) 8
 
Tuesday, March 19, 2019 @ 6:00pm
Final
Mike Corkish-Mets (Babe Ruth) 7
John Wilkison-Yankees (Babe Ruth) 9
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:15pm
Final
Chris Wright-Yankees (Single A) 4
Justin Ellett-Cardinals (Single A) 5
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:00pm
Final
Mike Schumacher-Dodgers (AAA Major) 5
Nick McGhee-Indians (AAA Major) 7
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:00pm
Final
Loren Olson-Blue Wahoos (Double A) 14
Anthony McReynolds-Lookouts (Double A) 4
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:00pm
Final
Ryan Spear-Tigers (Babe Ruth) 7
Kole Crofts-Rockies (Babe Ruth) 8
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:00pm
Final
Shane Allen-Sky Sox (AAA Minor) 16
Ron Randall-Rainiers (AAA Minor) 6
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:00pm
Final
Travis Walker-Mariners (AAA Major) 13
Rick Gray-Astros (AAA Major) 1